OPONY UŻYWANE POZNAŃ

 

 

Firma AUTO STER powstała w 2000 roku i od tego czasu działa na rynku poznańskim (Poznań Grunwald).

Zajmujemy się handlem samochodami używanymi, skupem i sprzedażą, sprowadzamy samochody na zamówienia indywidualne.

Prowadzimy również usługi wulkanizacyjne, oferujemy sprzedaż i montaż opon używanych oraz nowych. Prowadzimy również sprzedaż felg aluminiowych i stalowych. Jeśli interesuje cię wymiana opon, również posiadamy taką usługę. Poznań Grunwald to miejsce, w którym się znajdujemy. Nasz warsztat jest świetnie wyposażony, posługujemy się tylko sprzętem najwyższej jakości. Jeśli wymiana opon Poznań Grunwald to tylko AUTO STER.

Wiemy, że wymiana opon to usługa, która powinna być wykonywana według wszelkich standardów. Wiemy też, że wymiana opon powinna przebiegać możliwie szybko, by klient mógł dostać swoje auto z powrotem w jak najszybszym terminie. Dzięki świadomości, czego może wymagać klient od naszego serwisu, nasza wulkanizacja cieszy się dobrą opinią wśród kierowców. Odwiedź nasz warsztat w mieście Poznań Grunwald.

Opony Poznań

W naszym warsztacie AUTO STER posiadamy szeroki zakres usług. W swojej ofercie posiadamy różne usługi wulkanizacyjne, ale także sprzedajemy i montujemy opony. Opony Poznań? Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas. Oferty dopasowujemy indywidualnie. Posiadamy też opony używane Poznań. Zastanawiasz się, czy posiadamy opony, których potrzebujesz? Odwiedź nasz warsztat – wulkanizacja Poznań Grunwald.

Opony Poznań
Serwis opon

Serwis opon

Serwis i sprzedaż opon, felg. Oferujemy serwis opon oraz sprzedaż opon nowych i używanych – wulkanizacja. Skupujemy i sprzedajemy felgi. W naszym zakładzie dobierzesz i kupisz właściwe opony i felgi do twojego samochodu. Zawsze mamy atrakcyjne oferty opon używanych w bardzo dobrym stanie. Serwis opon Poznań Grunwald to miejsce, któremu możesz zaufać – posiadamy duże doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta.

Auto - handel

Auto - handel

Sprzedaż, skup i sprowadzanie samochodów na indywidualne zamówienie.

car-1

Galeria

Compare List